GALERIA 2018-01-07T16:31:34+00:00

Galeria

Chata Cyborga to rodzinny pensjonat o ponad stuletniej historii przez lata przekształcony z prostej wiejskiej chaty w obiekt, który może spełnić wymagania każdego turysty. Położony nad rzeką Białą Lądecką, otoczony Górami Złotymi i Górami Bialskimi wśród lasów, w których pełno dzikiej zwierzyny i ptactwa, w zakątku zwanym sudeckimi Bieszczadami zaprasza do spędzenia czasu na górskich wędrówkach pieszo, rowerem lub w zimie na nartach, zaś wieczorem przy ognisku lub kominku.

  • Do dyspozycji Gości oddajemy 2-, 3- i 4-osobowe pokoje z łazienką, TV SAT, wi-fi i telefonem.
  • odatkowe atrakcje: chata grillowa, plac zabaw dla dzieci, boisko, sauna, wanna z hydromasażem, sala fitness, sala klubowa z bilardem oraz wyśmienita tradycyjna kuchnia zapewniają udany pobyt turystom indywidualnym, jak i uczestnikom spotkań towarzyskich i szkoleniowych, dla których przygotowano salę konferencyjną ze sprzętem audiowizualnym.
Chata Cyborga

Naszą Chatę szczególnie polecamy rodzinom z dziećmi. Pensjonat położony jest tuż nad płytką rzeką, która naturalnie oddziela rozległy teren od drogi dojazdowej do Bielic. Dlatego rodzice mogą być spokojni, kiedy dziecko bawi się w ogrodzie, gdzie ma do dyspozycji plac z piaskownicą, zjeżdżalnią, huśtawkami i trampoliną. Na życzenie udostępniamy krzesełka do karmienia dzieci, łóżeczko dla maluchów, nosidełka, siodełka i kaski rowerowe.