Archiwum opinii

 

Roma/Kostek
Byliśmy w ubiegłym tygodniu po raz pierwszy, polecili nam Chatę Cyborga znajomi. Jesteśmy jak większość odwiedzających zachwycen miiejscem gustownie, wygodnie i elegancko urządzonym! Bardzo mili właściciele i obsługa, kuchnia znakomita!!!Na pewno wrócimy i będziemy polecac to wspaniałe miejsce!!!
marzec 18 2014 19:26:54

 

Ola/Marek
Klimatyczne miejsce urządzone z wyrafinowanym gustem i dbałościa o szczegóły.Troska o zadowolenie gości i piękna okolica. Trzeba tu wrócić bo miejsce zapisało się w naszej pamięci, pomimo braku śniegu nie można się było nudzić. Dojeżdżając do Bielic warto zwiedzić pałac w Kamieńcu – perełka regionu!
marzec 16 2014 09:19:24

 

alicjak
Wspaniałe miejsce do odpoczynku. Jedzenie przepyszne. Niedługo wracamy tam na kolejny relaksik!smiley
marzec 02 2014 19:34:43

 

eduardo58@interia.pl
Już wiem dlaczego tak wiele osób tu wraca- wspaniali właściciele,warunki i jedzenie super,pusto na szlakach turystycznych…już chce tam znowu być. Edward z Gorzowa Wlkpsmiley
wrzesień 01 2013 08:44:34
Basia i Maciek z Rzeszowa
Dziękujemy za ciepło i serdeczność, wspaniałą i kuchnię i niepowtarzalny styl jakim Państwo podejmujecie swoich gości.
Bez popadania w patos stwierdzamy , że to naprawdę magiczne miejsce, pod każdym względem.Bez cienia zawahania , można polecić je każdemu.Do zobaczenia za rok smiley
sierpień 18 2013 13:39:30

 

Magdalena
Będziemy wracać nie tylko wspomnieniami, bo to miejsce zostawia ważny ślad i niesie inspiracje życiową dla wszystkich, którzy odnajdą ten kawałek miejsca “na krańcu świata”.
sierpień 04 2013 00:24:23

 

Magdalena
Byłyśmy razem z Córką. Magiczne miejsce i cudowni ludzie. I czas, który nie goni. Zostałyśmy przyjęte niemal jak członkowie Rodziny.
Córka zachwycona, zapełniona wspomnieniami – “plenerami malarskimi”
z Kasią w ogrodzie, dźwiękami pianina w wykonaniu Martyny, czy meczem piłkarskim w międzynarodowym składzie, ale też sarnami pod oknem, swobodą w ogrodzie. Ciepła atmosfera, przepyszne jedzenie, połączone z ogromną ilością ciepła, taktu i zaopiekowania gośćmi (łącznie ze znalezieniem doborowego towarzystwa na czas pobytu, ekspresową wycieczką do Zoo do Czech z Panią Jolą, obiadem z Rodziną Właścicieli przed wyjazdem).
Pozdrawiamy ciepło Iwonę z Krakowa z mężem Kasię Martynę Figę Pana Janusza Panią Jolę Julkę, rodzinę Właścicieli, obsługę pensjonatu. “Małżeństwo ze Szczecina” z wpisu poniżej pozdrawiamy serdecznie również już ze Szczecina smiley
sierpień 04 2013 00:14:11

 

Sonia i Jens Matthes
Jak juz tesciowie wspomnieli w przypisie ponizej, spedzilismy w Chacie Cyborga przemile chwile. Bardzo dziekujemy gospodarzom za goscinnosc i przepyszne jedzenie smiley. Chata zaimponowala nam europejskim poziomem i przepieknym usytuowaniem.
sierpień 01 2013 21:18:48

 

H. u. E. Matthes
Drogi ZespoleChata Cyborga. Mozemy spedzic kilka milych wakacji z toba.Ten cieplyDank. Umgeben wielkiego krajobrazu oraz w domu w pieknym schronisku, czulismy sie bardzo dobrze. Mamy swoja goscinnosc – mimo trudnosci jezikowich – bardzo.
W tym sensie, ze serdeczne pozdrowienia z Berlina
Hartmut i Erika Matthes
Zyczymy zawsze fullai zawsze przyjemne.(Liebes Team der Chata Cyborga, Wir haben bei Ihnen einige sehr schöne Urlaubstage verbringen können. Dafür herzlichen Dank.Umgeben von einer tollen Landschaft und zu Hause in einer wunderschönen Herberge, haben wir uns sehr wohl gefühlt. Wir haben Ihre Gastfreundschaft – trotz der Sprachschwierigkeiten – sehr genossen.
In diesem Sinne herzliche Grüße aus Berlinsmiley
Hartmut und Erika Matthes
Wir wünschen Ihnen immer ein volles Haus und stets zufriedene Gäste.
lipiec 30 2013 13:17:32

 

Małżeństwo ze Szczecina
Miejsce idealne by wypocząc z dzieckiem. Gospodarze jak i obsługa bardzo miła i codziennie rozpoeszczaja wspaniała kuchniasmiley!. Nigdy z żona nie wracamy w te same miejsce a jednak w chacie Cyborga cos sie zmieniło! Bedziemy dzwonic a wrecz dobijac sie telefonicznie by zarezerwowac miejsce na Sylwestra jak tylko zwolni sie pokoj. Bylismy z żona 10 dni a najchetniej zostal bym caly urlop! Dziekujemy za cudowny urlop spedzony w Chacie. Do zobaczenia na Sylwestra
lipiec 24 2013 00:57:38